OPINIA 9 – Assessment i Development Centre

Chciałabym tą drogą serdecznie podziękować za profesjonalną współpracę w ramach procesu Development Centre dla uczestników III edycji Akademii.
Od pierwszego dnia współpracy wykazywała się Pani wysoką dbałością o klienta, elastycznością i otwarciem na zmiany, a także co bardzo cenię, wywiązywała się Pani z wszelkich ustaleń. Praca z Panią jak i z pozostałymi osobami zaproszonymi do tego procesu w roli asesorów, czyli była dla mnie prawdziwą przyjemnością.

OPINIA 4 – Badanie satysfakcji pracowników

Firma Inspira prowadziła w naszej organizacji projekt badania satysfakcji. Z prawdziwą przyjemnością mogę stwierdzić, że dzięki profesjonalnemu podejściu wspartemu osobistym zaangażowaniem oraz elastycznością w działaniu współpraca układała się bardzo harmonijnie. Pani Ewa Zięcina zawsze wsłuchiwała się w potrzeby klienta i chętnie służyła swoim doświadczeniem oraz poszukiwała nowych rozwiązań, aby jej praca przyniosła jak największe korzyści. Wykazała rzadką umiejętność połączenia rzeczowego, konkretnego podejścia z wysoką kultura osobistą i szacunkiem do pracowników.

OPINIA 2 – Assessment i Development Centre

Z panią Ewą Zięciną współpracujemy od wielu lat. Głównym obszarem współpracy są sesje Assessment/Development Centre realizowane w trakcie procesów rekrutacyjnych oraz projektów wymagających oceny kompetencji menedżerskich i ustalenia działań rozwojowych. Procesy AC/DC przygotowywane i przeprowadzone przez firmę Inspira cechują się dużą dbałością o jakość narzędzi, szczegóły organizacyjne oraz motywację uczestników.
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić panią Ewę Zięcinę i jej firmę Inspira jako doświadczonego i profesjonalnego partnera biznesowego.

OPINIA 3 – SZKOLENIE

Ewa, chciałam napisać, że od czasu naszego Equipped’a jestem w nieustającym zachwycie dla Twojego profesjonalizmu, kompetencji trenerskich no i przede wszystkim coachingowych, zwłaszcza łączenia dużej wiedzy z umiejętnością jej przekazywania i nadawania struktury i porządku, a to wszystko w jakiejś takiej ogólnej przyjazności i fajnej atmosferze 🙂 Fajnie, że można całe życie spotykać na swojej drodze takich ludzi i tak wiele się od nich uczyć 🙂 Miałam ten zachwyt po szkoleniu, a teraz po teleklasie znowu mam, więc uznałam, że powinnaś wiedzieć, że jestem Twoją fanką 🙂

OPINIA 4 – COACHING

Ewo, jeszcze raz bardzo dziękuję za Twoje nauki, jesteś NAJLEPSZA! Dziękuję za Twoją wiedzę, bystrość, mądrość, spostrzegawczość, otwartość, szczerość, życzliwość, determinację dzięki której naprawdę się zmieniłem. Abyś Ewo na zawsze pozostała taką niesamowitą osobą.

error: Content is protected !!
pl_PLPolski