OPINIA 9 – Assessment i Development Centre

Chciałabym tą drogą serdecznie podziękować za profesjonalną współpracę w ramach procesu Development Centre dla uczestników III edycji Akademii.
Od pierwszego dnia współpracy wykazywała się Pani wysoką dbałością o klienta, elastycznością i otwarciem na zmiany, a także co bardzo cenię, wywiązywała się Pani z wszelkich ustaleń. Praca z Panią jak i z pozostałymi osobami zaproszonymi do tego procesu w roli asesorów, czyli była dla mnie prawdziwą przyjemnością.

OPINIA 4 – Badanie satysfakcji pracowników

Firma Inspira prowadziła w naszej organizacji projekt badania satysfakcji. Z prawdziwą przyjemnością mogę stwierdzić, że dzięki profesjonalnemu podejściu wspartemu osobistym zaangażowaniem oraz elastycznością w działaniu współpraca układała się bardzo harmonijnie. Pani Ewa Zięcina zawsze wsłuchiwała się w potrzeby klienta i chętnie służyła swoim doświadczeniem oraz poszukiwała nowych rozwiązań, aby jej praca przyniosła jak największe korzyści. Wykazała rzadką umiejętność połączenia rzeczowego, konkretnego podejścia z wysoką kultura osobistą i szacunkiem do pracowników.

OPINIA 2 – Assessment i Development Centre

Z panią Ewą Zięciną współpracujemy od wielu lat. Głównym obszarem współpracy są sesje Assessment/Development Centre realizowane w trakcie procesów rekrutacyjnych oraz projektów wymagających oceny kompetencji menedżerskich i ustalenia działań rozwojowych. Procesy AC/DC przygotowywane i przeprowadzone przez firmę Inspira cechują się dużą dbałością o jakość narzędzi, szczegóły organizacyjne oraz motywację uczestników.
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić panią Ewę Zięcinę i jej firmę Inspira jako doświadczonego i profesjonalnego partnera biznesowego.

OPINIA 1 – coaching

Jestem bardzo zadowolona, z możliwości współpracy z Panią Ewą Zięcina. Bardzo wysoko oceniam wsparcie jakiego mi udzieliła w procesie rozwoju kompetencji zarówno osobistych jak i menedżerskich. Współpraca z Panią Ewą bardzo mobilizowała mnie do poszukiwania nowych, czasami niestandardowych rozwiązań, wprowadzania zmian oraz ewolucji zachowań.
W pełni doceniam profesjonalizm mojego coach’a – przewodnika. Profesjonalizm to ogromne zaangażowanie, wiedza psychologiczną, doświadczenie, wnikliwość, mądrość życiowa oraz empatia. Dzięki tym umiejętnościom i otwartej postawie mogłam ustalić a następnie osiągnąć postawione cele.
Skuteczność tego procesu to najlepsza rekomendacja współpracy.
Pragnę wyrazić wdzięczność zarówno Pani Ewie jak mojemu przełożonemu oraz Firmie, za taką możliwość rozwoju – był to dla mnie najlepszy prezent jaki mogłam otrzymać.

OPINIA 3 – SZKOLENIE

Ewa, chciałam napisać, że od czasu naszego Equipped’a jestem w nieustającym zachwycie dla Twojego profesjonalizmu, kompetencji trenerskich no i przede wszystkim coachingowych, zwłaszcza łączenia dużej wiedzy z umiejętnością jej przekazywania i nadawania struktury i porządku, a to wszystko w jakiejś takiej ogólnej przyjazności i fajnej atmosferze 🙂 Fajnie, że można całe życie spotykać na swojej drodze takich ludzi i tak wiele się od nich uczyć 🙂 Miałam ten zachwyt po szkoleniu, a teraz po teleklasie znowu mam, więc uznałam, że powinnaś wiedzieć, że jestem Twoją fanką 🙂

OPINIA 4 – COACHING

Ewo, jeszcze raz bardzo dziękuję za Twoje nauki, jesteś NAJLEPSZA! Dziękuję za Twoją wiedzę, bystrość, mądrość, spostrzegawczość, otwartość, szczerość, życzliwość, determinację dzięki której naprawdę się zmieniłem. Abyś Ewo na zawsze pozostała taką niesamowitą osobą.

OPINIA 5 – Coaching

Z Panią Ewą Zięciną pracowałam przez pół roku 2009 w ramach projektu Youth Business Poland Ogólnopolski Program Mentoringowy dla Młodych Przedsiębiorców. Wybrałam panią Ewa spośród kilkudziesięciu coachów dostępnych w programie. Prezentacja Pani Ewy wskazywała na osobę doświadczoną, profesjonalną a równocześnie niezwykle ciepłą, mądrą, tolerancyjną i pomocną.
Po okresie udanej współpracy mogę potwierdzić, ze była to bardzo dobra decyzja. Pani Ewa nie tylko uporządkowała moje działania biznesowe, ale również wpłynęła na mój osobisty rozwój. Pani Ewa dawała mi wsparcie w ważnych momentach mojej działalności: rozmowach z kluczowymi klientami, decyzjach nt. form współpracy z innymi podmiotami gospodarczymi. W chwilach zwątpienia mobilizowała, dopingowała, w chwilach niewiary wzmacniała, w chwilach buntu uspakajała emocje, analizując sytuacje.
Dzięki współpracy rozwinęłam swoje umiejętności interpersonalne, komunikacyjne, nauczyłam się szukać nowych rozwiązań, spostrzegać problemy z różnych perspektyw. Nauczyłam się być „miękka dla ludzi, będąc twardą dla spraw”.Widzę, jaką przeszłam zmianę za co jestem bardzo wdzięczna pani Ewie.
Pragnę wyrazić wdzięczność zarówno Pani Ewie jak i Youth Business Poland, za taką możliwość rozwoju – było to dla mnie bardzo wartościowe.

OPINIA 6 – 360

Pani Ewa Zięcina wraz ze swoją firmą INSPIRA zostali zaproszeni do przeprowadzenia projektu oceny 360 stopni wśród naszej kadry managerskiej. Przed podjęciem tej decyzji miałam szczątkowe informacje o tym, jaką opinię na rynku ma firma i pani Ewa. Swoim profesjonalizmem, elastycznością, indywidualnym podejściem do klienta pani Ewa „wygrała” z firmami, które nawet nieco dłużej istnieją na rynku i wydają się mieć większe doświadczenie. Projekt był nowością w naszej firmie, nigdy wcześniej nie było oceny 360 prowadzonej przez dostawcę z zewnątrz. Biorąc to pod uwagę wymagał „więcej” niż tam gdzie funkcjonuje od lat. Pani Ewa okazała się tu niezastąpionym fachowcem, z dużą wiedzą, otwartą głową, umiejętnością słuchania i z sukcesem przeprowadziłyśmy ocenę.
To, co myślę wyróżnia panią Ewę na tle innych coachów czy konsultantów to niesamowita pokora i szacunek do drugiego człowieka w połączeniu z orientacją na wynik i efektywnością. Można by to ująć w takim podsumowaniu: Projekt był wielowątkowy, wieloczynnikowy, trudny, bo dotyczący tego, czego się boimy OCENY, a gdyby nie pani Ewa pewnie nie zobaczyłabym tych uśmiechniętych i zmotywowanych do poprawy swoich kompetencji managerów po opuszczaniu sali feedbackowej. Mistrzostwem jest tak przekazać „złą informację”, żeby człowiek bardziej skupił się na planie działań i poprawie niż rozpamiętywał w nieskończoność, że nie jest doskonały.
Dziękuję, że miałyśmy okazję razem to prowadzić i mam nadzieję, że ten projekt nie będzie naszym ostatnim!

OPINIA 7 – 360

Firma INSPIRA wraz z Panią Ewą Zięciną już dwukrotnie przeprowadziła projekt oceny 360 stopni dla naszej kadry managerskiej. Decyzja o wyborze firmy INSPIRA jako partnera do współpracy przy projekcie okazała się bardzo trafna. Firma dysponuje nowoczesnym, dobrym jakościowo i dopracowanym w szczegółach narzędziem. Opieka i czuwanie nad procesem wypełniania przez cały czas trwania oceny, natychmiastowa reakcja, błyskawiczny kontakt w przypadku zapytań to bardzo mocna strona firmy INSPIRA. Również bardzo rozbudowane raporty z oceny ukazały badane kompetencje ocenianych w różnych konfiguracjach, podnosząc dzięki temu wartość dodaną do projektu. Niewątpliwie osoba Pani Ewy Zięciny, która charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem, wysoką kulturą osobistą, dużym doświadczeniem oraz wyczuciem i empatią spowodowała, że projekt został przyjęty i odebrany przez uczestników bardzo pozytywnie. Coachingowe podejście Pani Ewy, poparte doświadczeniem, wiedzą i mądrością, ciepło wewnętrzne, umiejętność przekazania bardzo trudnych wniosków w sposób pozytywny zmobilizował uczestników do pracy nad sobą, i co najważniejsze, pracy z widocznymi pozytywnymi efektami.

Bez wahania polecamy firmę INSPIRA jako rzetelnego, profesjonalnego partnera do wysokiej jakościowo współpracy. Z naszej strony rozpoczynamy z INSPIRĄ nowy projekt oceny 360 i mamy nadzieję, że będą kolejne!

error: Content is protected !!
pl_PLPolski