OPINIA 5 – Coaching

Z Panią Ewą Zięciną pracowałam przez pół roku 2009 w ramach projektu Youth Business Poland Ogólnopolski Program Mentoringowy dla Młodych Przedsiębiorców. Wybrałam panią Ewa spośród kilkudziesięciu coachów dostępnych w programie. Prezentacja Pani Ewy wskazywała na osobę doświadczoną, profesjonalną a równocześnie niezwykle ciepłą, mądrą, tolerancyjną i pomocną.
Po okresie udanej współpracy mogę potwierdzić, ze była to bardzo dobra decyzja. Pani Ewa nie tylko uporządkowała moje działania biznesowe, ale również wpłynęła na mój osobisty rozwój. Pani Ewa dawała mi wsparcie w ważnych momentach mojej działalności: rozmowach z kluczowymi klientami, decyzjach nt. form współpracy z innymi podmiotami gospodarczymi. W chwilach zwątpienia mobilizowała, dopingowała, w chwilach niewiary wzmacniała, w chwilach buntu uspakajała emocje, analizując sytuacje.
Dzięki współpracy rozwinęłam swoje umiejętności interpersonalne, komunikacyjne, nauczyłam się szukać nowych rozwiązań, spostrzegać problemy z różnych perspektyw. Nauczyłam się być „miękka dla ludzi, będąc twardą dla spraw”.Widzę, jaką przeszłam zmianę za co jestem bardzo wdzięczna pani Ewie.
Pragnę wyrazić wdzięczność zarówno Pani Ewie jak i Youth Business Poland, za taką możliwość rozwoju – było to dla mnie bardzo wartościowe.

error: Content is protected !!
pl_PLPolski