O nas

Finalny efekt zależy od jakości pracy pojedynczych ludzi. Inspira skupia konsultantów i coachów biznesowych z wieloletnim doświadczeniem w pracy rozwojowej z menedżerami. Wszyscy współpracownicy mają co najmniej 7 letnie, a często dłuższe doświadczenie. Grono najbliższych współpracowników to osoby pracujące ze sobą od lat.

Zespoły projektowe tworzymy w odpowiedzi na wymagania danego projektu, zapraszając do realizacji osoby o najlepszych kwalifikacjach. Zapewnia to najwyższą, profesjonalną jakość usług, co jest jedną z naczelnych wartości w firmie.

Ewa Zięcina

Ewa Zięcina

Założycielka firmy, prowadzi programy rozwojowe, zarządza zespołami, rozwija produkty i usługi i również sama pracuje jako konsultant, coach i trener. Z wykształcenia psycholog, przez dwie dekady związana zawodowo z rozwijaniem kompetencji menedżerów i wspierająca ich w osiąganiu celów poprzez inspirowanie innych i budowanie efektywnych i zaangażowanych zespołów.

Niektórzy mówią o mnie „człowiek renesansu”, ponieważ aktywnie działam na wielu polach, których wspólnym mianownikiem jest rozwój. Prowadzę kompleksowe programy rozwojowe dla menedżerów, pracuję jako coach i mentor, tworzę i koordynuję programy mentoringowe, wspieram programy wyławiania i rozwijania talentów, prowadzę procesy diagnozy kompetencji menedżerskich.

Pracuję dydaktycznie: uczę coachingu w renomowanej szkole Coach Wise oraz na studiach podyplomowych SGH i Uniwersytecie Łódzkim oraz prowadzę zajęcia dla mentorów.

Na bazie wieloletniego doświadczenia wspólnie z zespołem stworzyliśmy autorskie narzędzie MyView 360⁰ cieszące się bardzo dużym uznaniem klientów, wykorzystywane w różnorodnych procesach rozwojowych.

Udzielam się społecznie, między innymi współpracuję z Fundacją Liderek Biznesu, której misją jest budowanie partnerstwa w biznesie i wspieranie rozwoju talentów i różnorodności. Współpracowałam też w inauguracyjnej i kolejnej edycji z Fundacją Youth Business Poland założoną przez Księcia Karola wspierającą młodych przedsiębiorców w zakładaniu i rozwijaniu firm oraz z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości.

Bogate doświadczenie zawodowe obejmujące pracę dla ponad 200 klientów z różnych branż i stanowisk daje mi szeroką perspektywę, nieschematyczne myślenie i pozwala znaleźć najlepsze rozwiązania.

Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach, forach wymiany wiedzy i ucząc się nowych narzędzi.

Posiadam certyfikację na poziomie Professional Certified Coach w International Coach Federation, certyfikat Coaching Zarządzania Konfliktem CINERGY oraz akredytacje do stosowania licznych testów psychometrycznych, między innymi Hogan Assessment System, MTQ 48 i innych.

Podziękowanie
Podziękowanie
Podziękowanie
Podziękowanie
Certyfikat
Podziękowanie
Certyfikat - Ewa Zięcina
Certyfikat - Ewa Zięcina