Wartości

Ciągłe doskonalenie

Pracując w obszarze rozwijania innych, sami także ciągle doskonalimy swoje kompetencje i narzędzia, aby dostarczać jak najwyższą jakość. Zbieramy informacje zwrotne i wyciągamy z nich wnioski. W każdym roku przeznaczamy część czasu na szkolenia własne. W pracy coachingowej regularnie korzystamy z superwizji.

Systemowe spojrzenie

Chcemy wiedzieć w jaką większą całość wpisuje się projekt, który realizujemy, jak jego rezultaty wpłyną na rezultaty biznesowe firmy, na pojedyncze jednostki i większe zespoły, jakie wartości firma realizuje przez dane działania. Dzięki szerszemu spojrzeniu lepiej rozumiemy potrzeby organizacji, skuteczniej przewidujemy różne konsekwencje podejmowanych działań, a w rezultacie służymy bardziej wartościowym doradztwem, aby Klienci osiągali zamierzone cele.

Flexibility

Wierzymy, że sukces i zadowolenie Klientów buduje się na połączeniu wiedzy i doświadczenia z elastycznym dostosowaniem się do specyficznych potrzeb Klienta. Łączymy rzetelny warsztat z kreatywnym podejściem.

Przejrzystość

Wiemy, w jakich dziedzinach jesteśmy ekspertami, a na czym mało się znamy. Podejmujemy się tych projektów, do których mamy odpowiednie przygotowanie. Gdy coś przekracza nasze kompetencje, otwarcie o tym mówimy. Zależy nam na wiarygodnym wizerunku i relacjach z Klientem opartych na zaufaniu.

Profesjonalizm

Jakość i rzetelność to podstawowe wartości w naszej pracy. Korzystamy z najlepszych wzorców i współpracujemy z najlepszymi. Opieramy swoją pracę o solidną znajomość warsztatu. Mamy bardzo dobre przygotowanie zawodowe i dojrzałość własną niezbędną do pracy z problemami personalnymi.

OPINIE KLIENTÓW